The sims 3 Roční období

3. srpna 2012 v 10:25

Další informace o dodatku roční období

Nechte své Simíky zaplavat si za horkého letního dne v oceánu, lovit z mísy jablka mezi opadaným listím, otestovat své snowboarderské dovednosti na U rampě, nebo se projít v dešti s barevným deštníkem. Roční období přivedou k životu úplně nové aktivity, jako je kopaná a velké festivaly jedinečné pro každé roční období. Můžete si vystát frontu u líbací budky na jarním festivalu, nebo se podívat, jaká překvapení vás čekají ve strašidelném domě. Oblečte se podle počasí do pršiplášťů nebo teplého oblečení. Díky novému jídlu, dekoracím a počasí si budou vaši Simíci moci užívat bohatá a neustále se měnící roční období a hrát si tak se životem jako nikdy dříve!  • Dopřejte svým Simíků příjemné nové aktivity v každém ročním období: Vaši Simíci budou moci stavět útulná iglú, vyřezávat si strašidelné dýně, skákat placáky ze skokanského můstku i odpalovat novou pyrotechniku. Díky tomu budou mít vaši Simíci každém ročním období stále co dělat.
  • : Simíci se mohou koulovat na každoročním zimním festivalu, nechat si pomalovat obličej na letním, roztočit to na jarní tancovačce, nebo na podzim lovit jablka z mísy.Pusťte se do zábavy v nových festivalech, každé roční období má svůj
  • Užívejte si radosti a strasti plynoucí z měnícího se počasí: Nové efekty počasí a reakce Simíků na ně zachycují sílu i krásu přírody! Simíci se mohou opálit, nechat se zasáhnout bleskem, nebo se nachladit.
  • Vyražte ven: Váš Simík se teď může naučit recept na dýňový koláč nebo vyladit svůj domov novým nábytkem a dekoracemi. Každé roční období vám teď nabízí spoustu nových předmětů. V létě můžete použít opalovací budku a v zimě si zase můžete vyzdobit dům světýlky a dalšími dekoracemi.
  • Oblékejte se podle počasí:Oblékněte své Simíky v nových stylech, které se hodí pro jednotlivá roční období. Například tu máme teplé oblečení, pršipláště, deštníky a strašidelné kostýmy.
  • Přivítejme záhadné návštěvníky Na obloze můžete spatřit nejen nové počasí! Spřátelte se s mimozemskými návštěvníky a použijte jejich UFO pro únos sousedů, útok na komunitní pozemek nebo cestu ke hvězdám.

Přináším informace z TS3 SEASONS
SimGuru potvrdil, že v Seasons není město,ale budou aktualizována města.
Do bazénu přibyde skokanský můstek a možnost potápění..
Každoobdobní festivaly
Fotbal

Nemoce
Vodní Balll
Roční odbobí přednastaveně trvá 7 dnů, ale v možnostech přibyde ovládání počasí (jak dlouho bude jaké počasí) Tornáda přírodní katastrofy, výpadky proudu jsou vyloučeny.
Dny jsou de
lší v létě a kratší v zimě
Jaro - Láskové dny
Léto - Volný čas (fotbal atd.)
Podzim - Podzimní radovánky
Zima - Koulovaná a různé sporty
Svátky : Halloween, Vánoce, Velikonoce
Nové dovednosti Fotball, Snowboarding
Nové vlastnosti miluje studeno a miluje teplo
Nové romantické možnosti Napsat milostný dopis,onnline seznamovací profily nové líbání Slow dance
Nové objekty : Deštníky, plováky, potraviny, X-ray efekt, vozíky zmrzliny, líbací boudy, malovací kabina na obličej, ohřívač vody, Nová jídla : skořicové koblihy, tažené vepřové, ovoce, hranolky, mrazák,nová smrt, zmrznutí. Potvrdil sim guru :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na co se těšíte nejvíce v dodatku Roční období?

Déšť, bouřky, kroupy, sníh 20.2% (43)
Koupání v moři a potápění 17.4% (37)
Jarní hry a Velikonoce 12.7% (27)
Zimní radovánky,Vánoce 32.9% (70)
Halloween 16.9% (36)

Komentáře

1 sara46 sara46 | 3. srpna 2012 v 17:50 | Reagovat

Hej tak konečně je tu počasí!!! :D Prej UFO..To zabili :DDDDDDD Mega moc se těším!!! ;)

2 Simmie* Simmie* | Web | 31. srpna 2012 v 18:48 | Reagovat

Vypadá to zajímavě ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama