Leden 2012

Videa

30. ledna 2012 v 19:54 | Simíci Mimíci |  Video's
Koukněte na naše videa z The Sims 2 a 3


Siminky ke stažení

29. ledna 2012 v 20:44 | Simíci Mimíci |  TS3 Downloady - Simíci
Ke stažení

Nový dům do TS3

29. ledna 2012 v 19:54 | Simíci Mimíci |  TS3 Downloady - Domy, Nábytek

Ke stažení


The sims 3 Showtime Katy Perry

29. ledna 2012 v 13:17 | Simíci Mimíci |  Articles

Tak jsou tady další novinky, které jsou spojeny s datadiskem Showtime, který výjde již v březnu. Nyní bude dostupná speciální edice Showtime inspirována zpěvačkou Katy Perry. Electronic Arts Inc nedávno oznámila začátek rozsáhlé a exkluzivní tvůrčí spolupráce mezi Katy Perry, jednou z dnešních největších celebrit, a The sims ™, jednou z nejpopulárnějších herních sérií všech dob. Ve spolupráci s Katy Perry má světoznámého Studio Sims plány na rozvoj několika "sims her".


The sims 3 Showtime

4. ledna 2012 v 19:19 | Simíci Mimíci |  Articles
Prožijte se svými Simíky příběh o cestě z chudoby k pohádkovému bohatství a buďte při tom v kontaktu s přáteli! Váš Simík bude vystupovat v nejrůznějších podnicích a postupem času se z něj možná stane hvězda. Dodatek The Sims 3™ Showtime přináší poprvé v historii celé série sociální funkce, mezi které patří i SimPort: nová služba, díky níž můžete poslat Simíky do hry vašich kamarádů! Tam může váš Simík vystupovat v kamarádově podniku přímo před jeho Simíky! S kamarády budete moci také chatovat a posílat jim zprávy a screenshoty na zeď.
Simíci mohou prožívat svůj sen jako zpěváci, akrobaté, kouzelníci a DJové. Sledujte jejich cestu ke slávě, ale také neslavné momenty, kdy pohoří při nepovedeném představení.
Zcela nové sociální funkce: chatujte s přáteli, posílejte jim příspěvky na zeď, pište aktualizace stavů a vytvářejte si seznamy přátel.
Díky nové funkci SimPort můžete poslat své Simíky do kamarádovy hry. Stejně tak mohou i jeho Simíci přijít do vaší hry!
Vytvořte si vlastní zábavní podnik! Postavte okázalou koncertní síň, obrovský stadion nebo alternativní hudební klub. Kvalita vašeho podniku a jeviště ovlivní výkony a kariéry vystupujících Simíků.
Exkluzivní obsah Limitované edice: získejte bonusový podnik a jeviště pro své Simíky.The sims 3 Přepychové ložnice

4. ledna 2012 v 19:13 | Simíci Mimíci |  Articles
Luxusní ložnice pánů domu a vybavení koupelny - a navíc romantické prádelko!

Doma jste tam, kde se doma cítíte! Ať už vaši Simíci relaxují v bublinkové koupeli ve své luxusní koupelně, odpočívají ve své dokonale zařízené ložnici nebo se oblékli do nového prádélka pro svou drahou polovičku, kolekce The Sims 3 Přepychové ložnice přináší novou jiskru do jejich domácího života! Stylové ložnicové sady, nábytek do koupelen inspirovaný lázněmi, romantické prádélko a nové účesy - to vše dopřeje vašim Simíkům pohodlnou a stylovou relaxaci.

NOVINKY
Vytvořte si dokonalou přepychovou ložnici s postelí s nebesy a křeslem inspirovaným 40. lety. A to ještě není všechno.
Přetvořte koupelnu svých Simíků pomocí soudobého nábytku, který by se hodil i do lázní. Čeká na vás například bezvadně zpracovaná přepychová vana, která je elegantní i stylová.
Vylaďte detaily: přidejte vázy s květinami, svíčky nebo okvětní lístky - všechny ty maličkosti, které pomohou navodit tu pravou náladu.
Oblečte se do něčeho, v čem uděláte dojem. Nesejde na tom, jestli váš Simík míří na romantickou schůzku nebo se chystá celý večer relaxovat - nové prádélko vás rozhodně potěší.
Doplňte svůj vzhled běžným, a přesto elegantním účesem, který se hodí k relaxaci.